Ankara Tarım Ürünleri Hakkında

Ankara Tarım Ürünleri Yem Fabrikası

Ankara Tarım Ürünleri Un Fabrikası

Ankara Tarım Ürünleri Yumurta Fabrikası

Ankara Tarım Ürünleri; 1994 yılında Tarım Zahirecilik unvanı ile ticari hayatına başladı. 1996 yılında Oltan Kasabası- Ayaş/ANKARA adresinde kurulu bulunan yem fabrikasını kiralayarak Karma Hayvan yemi üretimine başladı. Burada yaklaşık üç yılını tamamlayarak, 1999 yılında Kahramankazan daki kendi modern tesislerinde üretime başladı.

Tesislerimizin kapasitesi Toz,Pelet veya Granüle yem olmak üzere 20 ton/saattir. Fabrikamızda her türlü karma hayvan yemleri üretilmektedir. Büyükbaş ve Küçükbaş hayvan yemleri, Kanatlı hayvan yemi çeşitleri ve spesiyal yemler (Devekuşu, Tavşan, Bıldırcın, Ördek vs.) üretilmektedir.

2005 yılında, Sancar Mahallesi Kahramankazan/Ankara adresindeki tamamen kapalı sistem, hijyenik ortama sahip Yumurta Üretim ve Paketleme tesislerimizi faaliyete geçirmiş bulunuyoruz.

2010 yılında Ortaköy yolu 7. km. Kırşehir Un Fabrikamızın da çok kapsamlı tadilatını yaparak; un üretimine başladık.

2015 yılında Kraft ambalaj paketleme, 2016 yılında Taş Değirmen Ünitemizi ilave ederek, %100 Tam Buğday, Tam Yulaf, Tam Çavdar ve Tam Arpa unları üretimi ile ürün çeşitlerimizi artırarak, Ankara başta olmak üzere çevre illere market ve bayilerimize ulaşmıştır.

Tüm mamullerimiz, İç Anadolu başta olmak üzere, Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerine sevk edilmektedir.

Ankara Tarım Ürünleri adı altında siz üreticilerimiz ve bayilerimize ulaştıracağımız tüm ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden uygun maliyet ve siz bayi ve tüketicilerimize yüksek kazanç sağlamak, daima hedefimiz olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin